Nginx securelink (with Access Control) (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Download
jv: Undhuh

en: Options
jv: Opsi

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: About
jv: Ngenani

en: Text formats
jv: Format teks
