Nginx securelink (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Download
km: ទាញយក

en: Options
km: ជម្រើស

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Port
km: ច្រក

en: About
km: អំពី

en: Text formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
