Nginx securelink (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Download
ku: داگرتن

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Port
ku: دەروازە

en: About
ku: دەربارە

en: Text formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
