Nginx securelink (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Options
lt: Nustatymai

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Port
lt: Šliuzas

en: About
lt: Apie

en: Text formats
lt: Teksto formatai
