Nginx securelink (with Access Control) (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Options
lv: Iespējas

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Port
lv: Ports

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: About
lv: Par

en: Text formats
lv: Teksta formāti
