Nginx securelink (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Download
oc: Telecargament

en: Options
oc: Opcions

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Port
oc: Pòrt

en: seconds
oc: segondas

en: About
oc: A prepaus

en: Generate
oc: Generar

en: Text formats
oc: Formats de tèxte
