Nginx securelink (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Download
sl: Prenesi

en: Options
sl: Možnosti

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Port
sl: Vrata

en: About
sl: O modulu
