Nginx securelink (with Access Control) (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Download
sv: Ladda ned

en: Options
sv: Alternativ

en: IP Address
sv: IP-adress

en: seconds
sv: sekunder

en: Error handling
sv: Felhantering

en: Base URL
sv: Bas URL

en: About
sv: Om

en: Generate
sv: Generera

en: Text formats
sv: Textformat
