Nginx securelink (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Port
ta: துறை

en: About
ta: பற்றி

en: Text formats
ta: உரை வடிவங்கள்
