Nginx securelink (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Options
th: ตัวเลือก

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Port
th: พอร์ต

en: About
th: เกี่ยวกับ
