Nginx securelink (with Access Control) (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Download
tr: İndir

en: Options
tr: Seçenekler

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: seconds
tr: saniye

en: Base URL
tr: Temel URL

en: About
tr: Hakkında

en: Generate
tr: Oluştur

en: Text formats
tr: Metin biçimleri
