Nginx securelink (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Download
uk: Завантаження

en: Options
uk: Опції

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Port
uk: Порт

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Error handling
uk: Управління помилками

en: Root directory
uk: Кореневий каталог

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: About
uk: Про модуль

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Text formats
uk: Текстові формати
