Nginx securelink (with Access Control) (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Options
da: Valg

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: IP Address
da: IP-adresse

en: seconds
da: sekunder

en: Base URL
da: Basis-URL

en: About
da: Om

en: Generate
da: Opret
