Nginx securelink (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Options
es: Opciones

en: Access denied
es: Acceso denegado

en: IP Address
es: Dirección IP

en: Port
es: Puerto

en: seconds
es: segundos

en: Error handling
es: Gestión de errores

en: Base URL
es: URL Base

en: About
es: Acerca de

en: Request date
es: Solicitar fecha

en: Generate
es: Crear

en: User uid
es: UID del usuario
