Nginx securelink (with Access Control) (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Options
nl: Opties

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Port
nl: Poort

en: seconds
nl: seconden

en: Root directory
nl: Hoofdmap

en: times
nl: keer

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: About
nl: Over

en: Generate
nl: Genereer
