Nginx securelink (with Access Control) (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Options
ro: Opţiuni

en: Access denied
ro: Acces respins

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: seconds
ro: secunde

en: Root directory
ro: Directorul rădăcină

en: Base URL
ro: URL de bază

en: About
ro: Despre

en: Generate
ro: Generează

en: Deadline
ro: Termen limită
