Nginx securelink (with Access Control) (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Download
az: Yüklə

en: Options
az: Seçimlər

en: IP Address
az: İP ünvan

en: About
az: Haqqında

en: Text formats
az: Mətn formatları
