Nginx securelink (with Access Control) (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Download
be: Сцягнуць

en: Options
be: Налады

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Port
be: Порт

en: Error handling
be: Апрацоўка памылак

en: About
be: Аб

en: Text formats
be: Тэкставыя фарматы
