Nginx securelink (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Options
gl: Opcións

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Port
gl: Porto

en: seconds
gl: segundos

en: Error handling
gl: Erro de xestión

en: Root directory
gl: Documentos

en: times
gl: veces

en: About
gl: Información

en: Generate
gl: Xerar
