Nginx securelink (with Access Control) (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Download
hu: Letölt

en: Options
hu: Lehetőségek

en: IP Address
hu: IP-cím

en: seconds
hu: másodperc

en: Error handling
hu: Hibakezelés

en: Root directory
hu: Gyökér könyvtár

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: About
hu: Leírás

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Deadline
hu: Határidő

en: Text formats
hu: Szövegformátumok
