Nginx securelink (with Access Control) (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Options
ja: オプション

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Port
ja: ポート

en: seconds
ja: 秒

en: Base URL
ja: ベースURL

en: About
ja: アバウト

en: Generate
ja: 生成する
