Nginx securelink (with Access Control) (7.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Options
de: Optionen

en: Access denied
de: Zugriff verweigert

en: IP Address
de: IP-Adresse

en: seconds
de: Sekunden

en: Error handling
de: Fehlerbehandlung

en: Root directory
de: Hauptverzeichnis

en: times
de: mal

en: Base URL
de: Basis-URL

en: About
de: Über

en: Request date
de: Anfragedatum

en: Generate
de: Generieren

en: User uid
de: UID des Benutzers
