Nginx securelink (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Port
fa: درگاه

en: Error handling
fa: اداره خطا

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: About
fa: درباره

en: Request date
fa: تاریخ درخواست
