Nginx securelink (with Access Control) (7.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Options
hi: विकल्प

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: IP Address
hi: IP पता

en: Port
hi: पोर्ट

en: seconds
hi: क्षण

en: About
hi: के बारे में
