Nginx securelink (7.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
