Nginx securelink (with Access Control) (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Options
pt: Opções

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: Port
pt: Porta

en: seconds
pt: segundos

en: Error handling
pt: Manipulação de erros

en: Base URL
pt: URL Base

en: About
pt: Sobre

en: Generate
pt: Gerar
