Nginx securelink (with Access Control) (7.x-2.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: seconds
fr: secondes

en: Error handling
fr: Gestion des erreurs

en: times
fr: fois

en: Base URL
fr: URL de base

en: About
fr: À propos

en: Request date
fr: Date de la requête

en: Generate
fr: Générer

en: Deadline
fr: Échéance

en: User uid
fr: uid de l'utilisateur
