Nginx securelink (7.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Options
pl: Opcje

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: IP Address
pl: Adres IP

en: seconds
pl: sekundy

en: Error handling
pl: Obsługa błędów

en: Root directory
pl: Najwyższy katalog

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: About
pl: O stronie

en: Generate
pl: Generuj

en: Deadline
pl: Ostateczny termin

en: User uid
pl: ID użytkownika
