Nginx securelink (7.x-2.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Options
pt: Opções

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: IP Address
pt: Endereço IP

en: Port
pt: Porta

en: seconds
pt: segundos

en: Base URL
pt: URL base

en: About
pt: Sobre

en: Request date
pt: Solicitar data

en: Generate
pt: Gerar

en: Deadline
pt: Prazo de entrega
