Nginx securelink (with Access Control) (7.x-2.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Options
ru: Настройки

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Port
ru: Порт

en: seconds
ru: секунд

en: Error handling
ru: Обработка ошибок

en: Root directory
ru: Корневой каталог

en: times
ru: умножить на

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: About
ru: Информация

en: Request date
ru: Дата запроса

en: Generate
ru: Создать

en: Deadline
ru: Срок завершения

en: User uid
ru: UID пользователя
