Nginx securelink (with Access Control) (7.x-2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Options
sk: Nastavenia

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: IP Address
sk: IP adresa

en: seconds
sk: sekundy

en: Base URL
sk: Základná URL

en: About
sk: Informácie o

en: Generate
sk: Generovať
