Nginx securelink (7.x-2.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Port
vi: Cổng

en: seconds
vi: giây

en: times
vi: lần

en: About
vi: Giới thiệu
