Nginx securelink (with Access Control) (7.x-2.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Options
eu: Aukerak

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Port
eu: Ataka

en: About
eu: (r)i buruz
