Nginx securelink (with Access Control) (7.x-2.0-alpha3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Options
id: Opsi

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Base URL
id: URL dasar

en: About
id: Tentang
