Nginx securelink (with Access Control) (7.x-2.0-alpha3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Options
it: Opzioni

en: Access denied
it: Accesso negato

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: Port
it: Porta

en: seconds
it: secondi

en: Base URL
it: URL base

en: About
it: Informazioni

en: Generate
it: Genera
