Nginx securelink (with Access Control) (7.x-2.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Options
lt: Nustatymai

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Port
lt: Šliuzas

en: About
lt: Apie
