Nginx securelink (with Access Control) (7.x-2.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Options
oc: Opcions

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Port
oc: Pòrt

en: seconds
oc: segondas

en: About
oc: A prepaus

en: Generate
oc: Generar
