Nginx securelink (with Access Control) (7.x-2.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Access denied
fa: دسترسی ممنوع

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Port
fa: درگاه

en: About
fa: درباره
