Nginx securelink (with Access Control) (7.x-2.0-alpha3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Port
th: พอร์ต

en: About
th: เกี่ยวกับ
