Nginx securelink (with Access Control) (7.x-2.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Options
uk: Опції

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Port
uk: Порт

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Error handling
uk: Управління помилками

en: Root directory
uk: Кореневий каталог

en: times
uk: рази по

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: About
uk: Про модуль

en: Request date
uk: Дата запиту

en: Generate
uk: Згенерувати

en: User uid
uk: Uid користувача
