Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Fields
ca: Camps

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Ok
ca: D'acord

en: Preview image style
ca: Estil de la previsualització de la imatge

en: The preview image will be shown while editing the content.
ca: La previsualització de la imatge es mostra mentre s'edita el contingut.
