Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Fields
cs: Pole

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku

en: The preview image will be shown while editing the content.
cs: Náhled obrázku se zobrazí při úpravě obsahu.
