Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Fields
de: Felder

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Preview image style
de: Bildstil-Vorschau

en: The preview image will be shown while editing the content.
de: Das Vorschaubild wird beim Bearbeiten des Inhalts angezeigt.
