Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Edit
es: Editar

en: Fields
es: Campos

en: Not installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: Preview image style
es: Vista previa de estilo de imagen

en: The preview image will be shown while editing the content.
es: La vista previa de la imagen se mostrará al editar el contenido.
