Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Fields
et: Väljad

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Ok
et: Olgu

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: The preview image will be shown while editing the content.
et: Eelvaate pilti näidatakse sisu muutmise ajal.
