Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Edit
eu: Editatu

en: Fields
eu: Eremuak

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Ok
eu: Ados

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa
