Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Fields
fi: Kentät

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: Preview image style
fi: Esikatsele kuvan tyyliä

en: The preview image will be shown while editing the content.
fi: Esikatselukuva näytetään sisältöä muokattaessa.
