Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Fields
he: שדות

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: Ok
he: בסדר

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה

en: The preview image will be shown while editing the content.
he: תצוגה מקדימה של תמונה תופיע בזמן עריכת התוכן.
