Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: Fields
hr: Polja

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike

en: The preview image will be shown while editing the content.
hr: Pretpregled slike tijekom uređivanja sadržaja.
