Nice ImageField Widget (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Edit
id: Sunting

en: Fields
id: Bidang isian

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Installed
id: Terinstal

en: Ok
id: Oke

en: Preview image style
id: Pratinjau gaya gambar

en: The preview image will be shown while editing the content.
id: Pratinjau gambar akan ditampilkan saat menyunting konten.
